Şirketinize yeni fırsat!

turkey_market

Ebury, sunduğu finansal hizmetlerle birlikte Fintech şirketleri ailesine dahil olmaktadır. Avrupa’da en hızlı gelişen Fintech şirketlerindendir. Uzmanlık alanı, FOREX operasyonları, kur riskinin yönetimi, uluslararası ödemeler ve ticari finansmandır. Bu çerçevede, şirketlerin uluslararası operasyonlarında karşılaştıkları sorun ve engelleri gidermeyi hedeflemektedir.

Ebury, çok farklı finansal ürünler sunmaktadır. Bunlar, döviz hizmetlerinin yanı sıra, ticari finansmanı da dahil etmektedir. Rakamsal olarak bakıldığı  zaman, Ebury, halihazırda toplam 35.000 şirketle çalışmak ile birlikte, son 3 yılda toplam 15 milyar Avro tutarında ödemeler gerçekleşmiş bir şirkettir. Bu, 140 farkli dövizde ayda 15 binden fazla ödemeye tekabül etmektedir. Şirketin merkez bürosu Londra’da bulunmakla birlikte, dünyada 23 büroya sahiptir (Brüksel'de bunlarin bir tanesidir). Tanınmış yatırımcılar ve teknoloji dünyasındaki önde isimler tarafından desteklenmektedir. Ayni zamanda, Avrupa’nın önde gelen banka olmayan finansal kuruluşlarındandır.

Ebury, İngiliz menşeli bir şirket olduğu için, İngiltere'de Finansal Yürütme Otoritesi (Financial Conduct Authority) tarafından denetlenmektedir. Bununla birlikte, Belçika’daki faaliyetlerimize ilişkin Belçika Merkez Bankası (Banque Nationale de Belgique, BNB) lisansına sahiptir.

Ebury’nin online platformu güvenli olmakla birlikte en son teknolojilerle düzenlenmektedir. Müşterilerimizin veri güvenliği Ebury için önceliktir. Buna ek olarak müşterilerin platforma erişimi çift belgelenme ile korunmaktadır.

KOBİ'lere yönelik bankaların sağladığı hizmetleri sağlıyoruz:

 • Egzotik döviz dahil vadeli kontratların imzalanabilmesi,

 • Çok çeşitli egzotik dövizlere erişim ve bunlara yönelik ciddi bir uzmanlığın bulunması,

 • Son derece rekabetsel tarifelendirme ve kredi koşulları,

 • Risk politikaları ve borsadaki son gelişmelerde size yardım edebilecek bir operatör,

 • Kolayca ve hızlıca bir hesabın açılışı,

 • Online platformumuza kolayca ve hızlı erişim,

 • Hesabın açılışı ve devamının size hiçbir maliyeti olmamakla birlikte, 5.000 Avro üzerindeki tüm ödemelerinizde sizden ek ücret alınmayacaktır

Ebury’nin sunduğu çözümler

 • Vadeli kontratlar: nakit avans olmadan döviz riskini önlemek için esnek ürünler müşterilerimize satılmaktadır
 • Spot ödemeleri: 140 dövize erişim sağlanmaktadır
 • Ticari finansman: Tedarikçi ödemelerinizin finansmanının sağlanması için likiditeye erişim
  Dövizde hesaplar:
  30 dövizden fazla IBAN hesaplar

 

İletişim formu: